для світильника БЕЗ ПУЛЬТА
Ремкомплект RNSM-24 є набором комплектуючих для ремонту світильника DEL діаметром 300 мм і потужністю 24 Вт. Комплект включає всі необхідні деталі для заміни пошкоджених або несправних компонентів світильника, в тому числі драйвер, плата з світлодіодами і елементи кріплення. Завдяки використанню якісних матеріалів та сучасних технологій, ремкомплект RNSM-24 забезпечує довговічність та надійність роботи світильника DEL, а також простоту встановлення та обслуговування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 24 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 300 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 ₴

