для светильника БЕЗ ПУЛЬТА
Ремкомплект RNSM-24 є набором комплектуючих для ремонту світильника DEL діаметром 300 мм і потужністю 24 Вт. Комплект включає всі необхідні деталі для заміни пошкоджених або несправних компонентів світильника, в тому числі драйвер, плата з світлодіодами і елементи кріплення. Завдяки використанню якісних матеріалів та сучасних технологій, ремкомплект RNSM-24 забезпечує довговічність та надійність роботи світильника DEL, а також простоту встановлення та обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | LED модуль |
| Мощность лампы | 24 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Цвет свечения | Белый |
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 24 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 300 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 126 ₴

