Smart-світильники TRIO з пультом керування – це вишуканий світлодіодний світильник, який принесе максимальне освітлення в вашій кімнаті площею до 25 м2 завдяки потужності 80 Вт та яскравості 5600 Лм.
Представляємо TRIO : елегантний прямокутний світлодіодний світильник!
Освітлює приміщення площею до 25 м2 завдяки потужній потужності 80 Вт та яскравості 6500 Лм.
Виберіть один з трьох режимів освітлення (3000-5000K), щоб створити ідеальну атмосферу.
Нічний режим складе вам компанію в темряві.
Відрегулюйте яскравість для оптимального освітлення в будь-який час доби.
Елегантний дизайн, виготовлений з високоякісних матеріалів, таких як алюміній та пофарбована сталь.
Світлодіоди мають вражаючий термін служби 30 000 годин.
TRIO : де витонченість поєднується з ефективністю освітлення!
Цей світильник також володіє трьома режимами освітлення від 3000 до 5000 К, що дозволяє створювати різні атмосфери – від холодної до теплої. Нічний режим стане вашим надійним супутником у темряві. Крім того, ви можете регулювати яскравість світла, щоб забезпечити оптимальне освітлення в будь-яку годину доби.
TRIO також вражає не лише функціональністю, а й елегантним дизайном. Виготовлений з якісних матеріалів – алюмінію та фарбованої сталі, цей світильник гарантує якість і довговічність. Ресурс роботи світлодіодів вражає – 30 000 годин, і разом із дворічною гарантією TRIO стає справжнім символом вишуканості та ефективності в освітленні.
Поєднання стилю та гармонії, теплих та холодних відтінків. В чорно-білому кольорі для сучасного та лаконічного інтер’єру.
|
|---|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Violux |
| Цвет | Белый |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Способ монтажа | Накладной |
| Мощность | 80.0 |
| Вид изделия | LED светильник |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 400 см |
| Основные | |
| Мощность лампы | 50 Ватт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | 3000-6500K |
| Напряжение сети | 220 В |
| Другой тип лампы | Светодиодная |
- Цена: 3 197,25 ₴




