
Led светильник накладной Boston ЖКХ 8Вт 6000К круг IP65
152,55 ₴
- В наличии
+380 (97) 992-02-53
- +380 (99) 322-24-68
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED світильник з захистом IP65 є компактним та ефективним джерелом освітлення для приміщень з високою вологістю або великою кількістю пилу. Найчастіше такі світильники використовують у ЖКГ для освітлення сходинок, коридорів та службових приміщень, а також в побуті для ванних кімнат, підсобних приміщень, подвалів та коридорів.
Світильники є ідеальним рішенням для освітлення бомбосховищ, оскільки вони виготовлені з пластику, що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень.
Широкий діапазон напруги гарантує тривалий термін служби, навіть при нестабільній мережі. Компактні розміри світильників дозволяють використовувати їх у приміщеннях з обмеженою площею. Їхню простоту установки та невибагливість до умов користування оцінять всі, кому доведеться підключати і використовувати світильник.
Незважаючи на невелику потужність, світильники забезпечують ефективне освітлення завдяки світлопотоку 100 лм/Вт. Холодний спектр світла з температурою 6400К надає приміщенню більшої яскравості. Завдяки незначній потужності, світильники дозволяють заощадити електрику.
Світильники є ідеальним рішенням для освітлення бомбосховищ, оскільки вони виготовлені з пластику, що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень.
Широкий діапазон напруги гарантує тривалий термін служби, навіть при нестабільній мережі. Компактні розміри світильників дозволяють використовувати їх у приміщеннях з обмеженою площею. Їхню простоту установки та невибагливість до умов користування оцінять всі, кому доведеться підключати і використовувати світильник.
Незважаючи на невелику потужність, світильники забезпечують ефективне освітлення завдяки світлопотоку 100 лм/Вт. Холодний спектр світла з температурою 6400К надає приміщенню більшої яскравості. Завдяки незначній потужності, світильники дозволяють заощадити електрику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | AVT |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Белый холодный |
| Мощность | 8 W |
| Длина | 140 мм |
| Форма | Круг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ресурс работы | 40000 час |
| Световой поток | 900 Lm |
| Гарантия | 12 мес |
| Температура свечения | 6000 К |
| Рабочее напряжение | 185-265 V |
| Бренд | AVT |
| Класс качества | Standart |
| Способ монтажа | Накладной |
| IP защита | IP65 |
| Класс энергоэффективности | А+ |
Информация для заказа
- Цена: 152,55 ₴
