
Led лампа SIVIO cob2508 5Вт G9 220В 3000K Silicon
72,45 ₴
- Готово к отправке
+380 (97) 992-02-53
- +380 (99) 322-24-68
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Колір світіння - Білий теплий
- Індекс передачі кольору - 80 Ra
- Температура світіння - 3000 До
- Тип діода - СОВ 2835
- Потужність - 5W
- Еквівалентна потужність - 50W
- Робоча напруга - 220V
- Світловий потік на метр - 475 Lm
- IP захист - IP20
- Тип колби - G9
- Тип цоколя - G9
- Ширина - 15 мм
- Матеріал корпусу - силікон
- Матеріал колби - силікон
- Кут світіння - 360°
- Форма колби - Капсула
- Клас енергоефективності А+
- Можливість регулювання яскравості - Немає
- Клас якості - Standart
- Довжина - 58 мм
- Ресурс роботи - 30000 год
- Гарантія - 12 міс
- Бренд - SIVIO
Характеристики
| Дополнительные характеристики | |
|---|---|
| Материал корпуса | Силикон |
| Основные | |
| Мощность | 5 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь | G9 |
| Пользовательские характеристики | |
| IP защита | IP20 |
| Бренд | SIVIO |
| Возможность димирования | Нет |
| Гарантия | 12 мес. |
| Индекс цветопередачи | 80 Ra |
| Класс качества | Standart |
| Класс энергоэффективности | А+ |
| Материал колбы | Силикон |
| Рабочее напряжение | 220 V |
| Ресурс работы | 30000 час |
| Световой поток | 475 Lm |
| Температура свечения | 3000 К |
| Тип диода | COB 2835 |
| Тип колбы | G9 |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма колбы | Капсула |
| Цвет свечения | Белый теплый |
| Ширина | 58 мм |
| Эквивалентная мощность | 50 W |
Информация для заказа
- Цена: 72,45 ₴
